Na Muně vzkvétá nejen gingo
Vyberte atribut, podle kterého se bude vyhledávat:
ID Kategorie Titulek Úvod Text Tags Obrázek 1 Obrázek 2 Autor Datum vložení Datum publikování Zveřejnit Soukromý článek? Počet zobrazeníPoslední květnový víkend se na Muně sešlo dohromady osm brigádníků plus pes s cílem významně pokročit se stavbou na Muně. To se jistě podařilo, i když významně pokročit bude potřeba ještě vícekrát.
Přestože příčky mezi místnostmi rostou jako z vody, není to stále příliš vidět. Tedy není na to stále příliš vidět. V Muně je totiž velký nedostatek oken, které by do budovy vnesly trochu světla. Část z pracovní skupiny se tedy v sobotu věnovala výrobě dřevěných překladů na připravovaná plastová okna, zatímco druhá část zdila za přispění stolních lampiček z adamovských kontejnerů čerpající energii ze zbrusu nového generátoru neznačkové "salámové" značky Herkules. Ti, kteří raději tráví čas na Muně v osamění, otloukali celý den cihly. Naprostým hitem sobotního dne se stalo hašení vápna v umělohmotné vaničce, která se po chvíli roztekla zcela v duchu Salvátora Dalího.
Nedělní den nabídnul další paletu prací, která uchvátila snad každého, kdo se na nich podílel. Pokládání asfaltových pásů na střechu je už klasika pro všechny ty, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. S opravdovým potěšením však můžeme oznámit, že všechny pásy jsou již položeny a na střeše zbývají už jen dodělávky pro opravdové fajnšmejkry v oboru pokrývačství. Dále jsme se rozhodli udělat radost samotnému Jaroslavu Foglarovi a na léto ho trochu vyšňořit. Drátěným kartáčem jsme mu trochu přičíšli jeho fešnou vlnu a sáčko a pak jej napomádovali lakem. Ano, na Muně můžete opět vidět Jestřába v jeho nejlepších letech.
A tak neváhejte a vyražte s námi opět na Munu 9. - 10. června!
Vzkaz...
Strejdo Vláčku nezapomeň poslat slíbené dvě pohlednice pro tisk... viz naše domluva; T: do 30.6. Díky!