iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Večer světel 2005

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

12.12.2005 14:45
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 1046

Večer světel 2005 v Praze: Sraz 17. 12. 2005 v 17.00 (konec akce cca 18.30) na tradičním místě srazu - prostor u postranního vchodu kostela sv. Haštala na Haštalském náměstí (naproti Anežské ulici). Nezapomeňte - svíčku či lampion! Letošní Večer světel se nese v duchu vzpomínek na Stínadla, Rychlé šípy a Jaroslava Foglara. V rámci pražského Večera světel bude i vyhodnocení hry Hledáme Rychlé šipy a informace o akcích, pozvánky, nabídky. Na závěr akce (v 18.30) navštívíme místo, odkud budou vidět rozhlížející se Rychlé šípy.
Vlastníci mince (mincí) z minulého Večera světel a svátku čtenářských klubů (8. 5.) - nezapomeňte si ji (je) vzít s sebou, rovněž tak loňský trvalý pamětní list VS s prvním razítkem přineste na druhé orazítkování!

Kdo nemůže přijít na akci - ani na jiném místě naší země - může se Večera světel zúčastnit tak, že 17. 12. mezi 17.-21. hodinou dá za okno svíčku, lampion či jiné světlo a k tomu může vystavit i tradiční pochodující postavy Rychlých šípů s Bublinou.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*